ADIO GRĂDINIȚA

Este o tradiție frumoasa și mult-așteptată să finalizam anul de studii cu  sărbătoarea copiilor din grupele pregătitoare (Gr.1,10,13,14) –  “ADIO GRĂDINIȚA “ .

Dragi absolvenți ai Grădiniței nr. 149 “Pinocchio”,suntem mândri de voi ,ca ati crescut frumoși,înțelepți și buni la suflet ! Toate lucrurile noi pe care le-ați învățat ,descoperit și cercetat împreuna cu colegiii și doamnele educatoare sa va fie de folos în lumea mare !

Bate ,bate în ferestre , cu căpșune și cireșe -VARA ! Vacanța e aproape !