În perioada 11 – 20.04.2022, în cadrul instituției s-a desfășurat Expoziția Pascală cu genericul: ,,Lumină din lumină”, la care au participat cadrele didactice, părinții împreună cu copilașii lor, cu diverse lucrări (puișori, iepurași, ouă, coșulețe etc.) confecționate manual, din materiale reciclabile.
Suntem mândri că mai păstrăm tradițiile și obiceiurile. Mulțumim tuturor pentru implicare și dedicație.
