Cu prilejul Zilei Internaționale a Femeii, angajații IET nr.149, Vă adresează cele mai sincere urări de bine. Să aveți parte doar de fericire în viață! Fie ca toate faptele bune să fie răsplătite din plin prin recunoștință.
Vă dorim primăvară veșnică în suflet, bucurie în inimi, sănătate nemărginită, sublimitate și puritate.
Bucurați-Vă de această zi în care până și natura Vă sărbătorește, zâmbindu-Vă cu soarele și îmbrățișându-Vă cu primăvara.
Sincere felicitări, stimate regine ale educației!

