IARNA ȘI-A INTRAT ÎN DREPTURI…

Odată cu căderea primilor fulgi, în IET nr.149, s-a dat startul sezonului de deszăpezire a căilor de acces pe teritoriul aferent instituției, pentru a securiza accesul copiilor, angajaților și părinților spre instituție.

Dna Damir Angela, șef de gospodărie, împreună cu paznicii de serviciu din week-end, Dl Railean Sergiu, Dl Chirița Lilia, au pregătit dis-de-dimineață toate căile de acces pe teritoriul instituției, presurându-le cu material antiderapant.

Mulțumim tuturor pentru grijă!