Salubrizăm teritoriul instituției pentru un mediu curat și sănătos

În cadrul Campaniei de toamnă de salubrizare a teritoriului aferent și adiacent a instituției, s-au mobilizat majoritatea angajaților din IET nr.149 pentru a menține un mediu curat și sănătos.

Multitudinea de frunze a fost colectată în saci menajeri, care ulterior urmează a fi evacuați prin colaborare cu DETS sectorul Ciocana și cu ajutorul angajaților Asociației Proprietarilor de Locuințe Privatizate nr. 54/218 COOP.

Mulțumim tuturor pentru implicare!