De la inimă la inimă!

Este nemărginită bucuria copiilor, când primesc în dar o jucărie. Dar și mai satisfăcută este inima unui matur, când copilașii îl răsplătesc cu un zâmbet dulce, nevinovat. Acest sentimente irepetabile s-au făcut resimțite în cadrul IET nr.149, unde un părinte cu o inimă mare, Dl Cosovan Ștefan, a donat un set de jucării grupei nr.06 ,,Puișorii mamei”. Suntem foarte recunoscători tuturor părinților pentru aportul adus în amenajarea și dotarea spațiilor de joacă ale copiilor. VĂ MULȚUMIM!!!