Arată că îți pasă

În cadrul  campaniei municipale ,,Curățenia generală de primăvară”, în IET nr.149, reprezentată de personalului auxiliar angajat, s-au efectuat activităţi de salubrizare, atât a teritoriului instituției, cât și a teritoriului adiacent instituției, astfel demonstrând respect pentru mediul înconjurător.       Aceaste campanii ne învață să fim mai responsabili, contribuind cu toții la bunăstarea și dezvoltarea capacităților civice.

Sănătatea noastră și a copiilor instituționalizați este pe primul loc și în al doilea rând este mândria față de locul de muncă!

Le mulțumim tuturor pentru contribuția majoră! Doar muncind cot la cot, obținem lucruri frumoase!